Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny ANETA KREUJE

Nowoczesna kosmetyka i fryzjerstwo w Łodzi

Salon fryzjerski i kosmetyczny - Łódź Śródmieście / Bałuty / Widzew

Salon Fryzjerski Łódź

Salon fryzjerski i kosmetyczny z usługami mobilnymi "Aneta kreuje" cechuje się twórczym, artystycznym podejściem do każdego klienta. Kreujemy sztukę - bezpośrednio na kliencie!

W czasie, gdy inne gabinety kosmetyczne stawiają na rzemiosło, my stawiamy na sztukę! Każdy klient jest dla nas jak białe płótno; a po wyjściu z salonu kosmetycznego (lub po wizycie u niego w domu) będzie arcydziełem :)

Stawiamy na wysoką jakość usług przy niewygórowanych cenach. Każdy Klient jest dla nas najważniejszy. Bardzo ważna jest dla nas jakość obsługi. Mamy bardzo dobrze wykształcony i doświadczony personel kosmetyczny i fryzjerski.

Salon kosmetyczny i fryzjerski ma innowacyjne i nowoczesne wyposażenie. Jesteśmy przyjaźni matkom i dzieciom, serwujemy zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie także dla mężczyzn. Troszczymy się o potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych, ułatwiając im dostęp do salonu urody.

W studiu urody "Aneta kreuje" jest profesjonalnie i tanio!

Odwiedź nas niedaleko ul. Pomorskiej, Telefonicznej, Palki i Strykowskiej. Jesteśmy przy ul. Jana Matejki 9, Łódź - Doły (a właściwie administracyjnie: Śródmieście Wschód). Niemalże samo centrum Łodzi, obok znajduje się Green Horizon (Infosys, Skanska) i Rondo Solidarności. Bardzo dobry dojazd z Widzewa i Bałut.

Mamy najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny i fryzjerski. W ofercie szeroki wachlarz usług fryzjerskich oraz kosmetycznych, w tym m.in. nowatorska i usługa fish spa/fish pedicure oraz zabiegi na twarz, kwasy na twarz, mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, manicure hybrydowy, przedłużanie rzęs i zagęszczenie rzęs (metoda 1:1 i 3D) oraz inne usługi kosmetyczne. 

W naszym salonie możesz zorganizować swój wieczór panieński połączony z usługami kosmetycznymi i fryzjerskimi.

Specjalizujemy się w zabiegach ślubnych (upięcia ślubne, uczesanie na uroczystości, fryzury wieczorowe oraz makijaż ślubny i wieczorowy).

A do tego oferujemy masaże!

 

Zapraszamy!

 

- KOSMETYCZKA - FRYZJER - MASAŻ - DIETETYK - ŁÓDŹ

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.