Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Fish spa

 FISH SPA Łódź! Wspaniały, rewelacyjny zabieg peelingujący z Rybkami-Doktorami!

Fish Spa Łódź

Poznaj zabieg peelingujący fish spa!

Jeśli nie wiesz czym jest zabieg fish spa, to nie czekaj dłużej - dzwoń: 783 55 13 21 i dowiedz się na własnej skórze:)

Fish spa, zwane również fish pedicure/manicure lub fish peeling to niekonwencjonalny, pochodzący z Bliskiego Wschodu zabieg kosmetyczny (a także i medyczny), polegający na usuwaniu martwego naskórka ze stóp bądź z dłoni. W fish spa nie wykorzystuje się do tego żadnego sprzętu kosmetycznego czy też kosmetyków. Peeling wykonywany jest przez rybki z gatunku Garra Rufa (polska nazwa: brzanna ssąca) z rodziny karpiowatych. Rybki Garra Rufa znane są z tego, że usuwają nie tylko martwy naskórek, ale także chorą skórę. Brzanna ssąca wykonując swoją pracę, wydzielaja leczniczy enzym – dithranol. Dithranol zmiękcza tkankę skóry i hamuje nawroty chorób skóry, w tym m.in. łuszczycy. Sam zabieg należy do bardzo przyjemnych. Nasze rybki Garra Rufa powodują niesamowite gilgotanie u Klientów. Gwarantujemy wybuch śmiechu!

fish spa w Łodzi

Zabieg fish spa peelingujący stopy lub dłonie jest bezbolesny, bo rybki Garra Rufa nie posiadają zębów, nie mogą więc nikogo skaleczyć. Szczypanie rybek zaś poprawia krążenie krwi w całym ciele. Fish spa uznawany jest za bardzo delikatny i przyjemny masaż, którego nie wykona ludzka ręka.

Zabieg fish spa wykonywany w salonie kosmetycznym "Aneta kreuje" spełnia wszystkie wymogi sanitarne: pod żadnym pozorem nie wpuszczamy nikogo z najmniejszą nawet ranką czy strupkiem (ryby nie mogą mieć dostępu do krwi żadnego klienta), a ciało jest starannie dezynfekowane przez kosmetyczkę przed zabiegiem i podlega długotrwałemu moczeniu w wodzie, bo dbamy również o zdrowie rybek. Rybki mają bardzo często wymienianą swoją wodę, która permanentnie przechodzi filtrację biologiczno-chemiczną oraz promieniami UV, które usuwają bakterie. Wpuszczamy jedynie kilku klientów tygodniowo. Dbamy o nasze rybki. Oprócz naskórka - który jest przecież ich normalnym pożywieniem - żywią się specjalną karmą dla ryb tropikalnych. Są okresowo badane. 

 

Fish spa Łódź - Przyjdź na Matejki 9 i zobacz, włóż nogi lub dłonie! Zapamiętasz niekonwencjonalny zabieg fish spa do końca życia! Z pewnością wrócisz na kolejne sesje z Doktorami-Rybami!

Salon urody "Aneta kreuje" zaprasza!

Zapisy: 783-55-13-21

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.