Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Fryzjer i kosmetyczka dla mężczyzn - Łódź

 

Fryzjer męski i salon kosmetyczny dla mężczyzn

Mężczyzna w salonie piękności na fotelu kosmetycznym?! 

Jak najbardziej tak! Mężczyźni w dzisiejszych czasach muszą się dobrze prezentować i solidnie wyglądać. Często wymaga tego od Panów wykonywana przez nich praca, czy wysokie stanowisko. Poza tym, kobiety uwielbiają dbających o siebie mężczyzn.
Zapraszamy wszystkich Panów do salonu kosmetycznego "Aneta kreuje" przy Matejki 9 w Łodzi.
Jesteśmy salonem urody oferującym wiele usług dla Mężczyzn. U nas zadbasz o skórę twarzy, czy ciała, a także o paznokcie. Wykonamy depilację, hennę, pedicure, manicure i wiele innych usług dla Mężczyzn. U nas możesz skorzystać z wielu masaży dla mężczyzn.

Panowie są u nas mile widziani. Nie muszą się niczym krępować.

Fryzjer dla mężczyzn w Łodzi

Dodatkowo zapraszamy mężczyzn do skorzystania z usług fryzjerskich. Zapewniamy profesjonalne fryzjerstwo męskie. W salonie pracuje doświadczona fryzjerka męska - p. Gosia. W ofercie między innymi wykonywanie przedziałków za pomocą trymera, czy też męskie odsiwianie włosów. Twój fryzjer męski - tylko w salonie "Aneta kreuje"!

Mężczyzna zrobiony od stóp do głów - studio urody "Aneta kreuje" - fryzjer męski i kosmetyczka dla mężczyzn - Łódź.

 

Uwaga! Zapraszamy na masaż relaksacyjny dla mężczyzn! Jest to masaż, po którym mija stres i uczucie zmęczenia. Polecany w szczególności zmęczonym i zestresowanym Panom.

Do salonu zapraszamy oczywiście Kobiety (wraz z mężami). Jeśli Panowie nie chcą skorzystać z naszych usług kosmetycznych, czy fryzjerskich, to mogą pograć na konsoli Xbox 360 w naszej poczekalni, czekając na swoją partnerkę. Takie rzeczy tylko w "Aneta kreuje"!

Twój ulubiony fryzjer i kosmetyczka w Łodzi. Teraz także dla mężczyzn! 

Cennik usług fryzjerskich dla mężczyzn

Cennik usług kosmetycznych dla mężczyzn

ul. Matejki 9, 91-402 Łódź

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.