Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Usługi fryzjerskie

Dobry fryzjer w Łodzi

FRYZJER I SALON KOSMETYCZNY ŁÓDŹ

Łódź Fryzjer

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług fryzjerskich!

Stawiamy na profesjonalizm i solidność. Wyróżnia nas wysoka jakość za bardzo przystępną cenę.

Możliwe negocjacje i zniżki przy korzystaniu z wielu usług jednocześnie (w tym np. kosmetycznych), np. z manicure, pedicure, przedłużania rzęs, makijażu, strzyżenia, farbowania włosów i upieć.

Oferujemy prestiżowe fryzjerstwo damskie, męskie (w tym strzyżenie trymerem, robienie przedziałków) oraz dziecięce. Wykonujemy farbowanie włosów najlepszymi na rynku profesjonalnymi farbami.

Mamy w ofercie vouchery / bony podarunkowe. Możesz je kupić ukochanej osobie. Możemy je indywidualnie stworzyć - np. wykorzystując zdjęcie obdarowywanej osoby. Mamy ofertę dla firm (bony pracownicze).

 

Nasza fryzjerka ma duże doświadczenie zawodowe oraz niewątpliwy talent w rękach! Staramy się ciągle doskonalić i poprawiać jakość wykonywanych usług. Jesteśmy dla Was!

Zobacz cennik fryzjerski!

"Aneta kreuje" to Twój ulubiony fryzjer! Fryzjerstwo i kosmetyka w Łodzi?! Tylko u nas na ul. Matejki 9, między Telefoniczą a Pomorską (Łódź Doły). Znajdź nas na mapie Google - dokładna lokalizacja podana w zakładce "O nas".

fryzjer łódź

Polecamy również usługi kosmetyczne!

Zapewniamy kompleksowe usługi kosmetyczne wykonywane w naszym gabinecie kosmetycznym, na najnowocześniejszym sprzęcie i najlepszych kosmetykach przez świetny personel. 

Świadczymy usługi kosmetyczne dla mężczyzn. Mamy specjalne zabiegi kosmetyczne dla Panów.

 

Salon kosmetyczny "Aneta kreuje" to także mobilne wykonywanie usług fryzjerskich czy kosmetycznych w domu klienta. Polecamy się na imprezy okolicznościowe i śluby. Uczeszemy i zrobimy makijaż Pannie Młodej, Starszej, Mamie i Teściowej i wszystkim gościom :)

 

Gabinet fryzjersko-kosmetyczny "Aneta kreuje" zaprasza!

Zapisy: 783-55-13-21.

Łódź, ul. Jana Matejki 9. Bezpłatny parking strzeżony.

Akceptujemy karty płatnicze.

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.