Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Salon urody z drona

Salon fryzjersko-kosmetyczny "Aneta kreuje" na swoje drugie urodziny (27 maja) wypuścił film, w którym przedstawiono naszą najbliższą okolicę oraz miejsca, skąd do naszego salonu urody przyjeżdża największa część Klientek i Klientów.

fryzjer lodz

Film przedstawia ujęcia nagrane za pomocą drona. Film można obejrzeć poniżej (klikając w "Czytaj więcej")

W filmie przedstawiliśmy takie miejsca jak m.in.:

00:03 - osiedle im. Jana Matejki,
00:33 - ul. Jana Matejki 9,
00:54 - biurowiec "Green Horizon",
01:15 - okolice Ronda Solidarności, 
01:37 - WPiA i inne wydziały UŁ,
01:52 - "Wieża Babel", WZ i inne wydziały UŁ,
02:07 - ulica Pomorska,
02:30 - Rondo Solidarności,
02:49 - Matejki 9, salon "Aneta kreuje",
02:56 - Lumumbowo,
04:01 - Wydział Filologiczny UŁ,
04:22 - Stoki,
04:35 - AZS, ul. Tamka,
04:49 - Matejki 11, 9, 7, 3/5 - budowa Galerii Matejki.

 

Ten spot jest podziękowaniem dla Was - Drodzy Klienci, że jesteście z nami!

 

 

Za realizację dziękujemy naszym Partnerom:

Agencji Interaktywnej "Flight Level" - Filmowanie z powietrza Łódź i ekipie Łódź oczami drona.

 

Polecamy usługi Naszych Partnerów, którzy oferują filmowanie z lotu ptaka (za pomocą drona). Są to specjaliści posiadający wszystkie uprawnienia, w tym tzw. "licencję na drona", czyli świadectwo kwalifikacji UAVO, a każdy ich lot jest legalny, bezpieczny i zgłoszony. Dzięki naszej współpracy, przy korzystaniu z usług z salonu (np. przy przygotowaniach weselnych), możliwe jest wynegocjonowanie tańszych cen na usługi filmowania z drona. O szczegóły zapytaj w salonie piękności "Aneta kreuje".

 

 

Link do filmu na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=_Q3NkfpdX-s

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.