Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Świąteczna zbiórka prezentów dla potrzebujących dzieci

ZBIERAMY PREZENTY DLA POTRZEBUJĄCYCH MALUSZKÓW!
najlepszy fryzjer lodz

Wzorem poprzednich lat, w tym roku ponownie organizujemy i bierzemy udział w świątecznej zbiórce prezentów dla potrzebujących dzieci!
Zapraszamy wszystkich Klientów naszego salonu, aby przynosili do nas:
- zabawki,
- odzież dla dzieci,
- słodycze i inne produkty spożywcze z długim terminem przydatności,
- książki,
- artykuły dla dzieci, typu wózki itp.
Rzeczy mogą być nowe lub używane. Odzież, jeśli używana, powinna być w dobrym stanie.

W zeszłych latach pomagaliśmy dzieciom z Domu Samotnej Matki. Jaką instytucję wesprzemy w tym roku - jeszcze nie wiemy - gdyż sama idea ma polegać na pomaganiu najbardziej potrzebującym dzieciom. Może to być więc dom dziecka, Szlachetna Paczka itp - jesteśmy tutaj otwarci na sugestie naszych Klientów. A może pomożemy konkretnym rodzinom? Prosimy o pomoc w tej kwestii.

Przed Wigilią zawieziemy wszystkie zebrane od Was (i dorzucone przez nas) prezenty do wybranej instytucji.

Zachęcamy do pomagania! :)

Przynieś prezent przychodząc na wizytę do salonu, pomóż potrzebującym dzieciom. Możesz przynieść prezent, bez umawiania się na wizytę - również do tego zachęcamy!

 

Aneta kreuje, Jana Matejki 9, Łódź.
tel. 783 55 13 21
www.anetakreuje.pl

Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/anetakreuje

 

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.