This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci Twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
^Do góry!
Fryzjer Łódź Salon kosmetyczny Łódź Kosmetyczka Łódź Dobry salon fryzjerski Łódź Dobry fryzjer Łódź

Fryzjer Łódź"Aneta kreuje" - innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny - zaprasza do skorzystania z usług fryzjerskich i kosmetycznych, masaży, dietetyka, fish spa i innych. Zapraszamy na ul. Jana Matejki 9 w Łodzi. Kontakt telefoniczny: 783-55-13-21.

783-55-13-21
salon@anetakreuje.pl

Aneta kreuje

Fryzjer i Salon Kosmetyczny - Łódź

fryzjer kosmetyczka Łódź

"Aneta kreuje" to nowoczesny i innowacyjny salon fryzjerski i kosmetyczny w centrum Łodzi (granica: Śródmieście/Bałuty/Widzew), obok Ronda Solidarności. Studio urody oferuje kompleksowe usługi fryzjerskie (m.in. strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, farbowanie itp), kosmetyczne (m.in. zabiegi na twarz, kwasy na twarz, oczyszczanie twarzy, manicure, przedłużanie rzęs itp), masażfish spa i inne. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

„Aneta kreuje” to fryzjer i kosmetyczka przyjazna matkom i dzieciom  (kącik zabaw dla najmłodszych). Jesteśmy salonem kosmetycznym i fryzjerskim dla mężczyzn. W ofercie fryzjerstwo i kosmetyka z dojazdem do domu klienta - usługi mobilne na terenie Łodzi i okolic. Specjalizujemy się w usługach ślubnych i weselnych: wykonujemy makijaże i upięcia ślubne oraz wieczorowe.

Salon kosmetyczny i fryzjer „Aneta kreuje”. Łódź, ul. Matejki 9 (między Pomorską, a Telefoniczną). Telefon: 783-55-13-21, e-mail: salon@anetakreuje.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Czytaj więcej: FRYZJER, KOSMETYCZKA W ŁODZI

Komunikat związany z zamknięciem salonu

Szanowni Państwo!

Jak doskonale wiecie, zawsze staramy się być firmą odpowiedzialną społecznie; zawsze staramy się być również podmiotem gospodarczym dostosowanym do Waszych potrzeb.
Naszym mottem stało się powiedzenie, że to Klient jest najważniejszy.
Może to brzmi jak banał, ale jesteśmy zawsze dla Was! Dobro Klientów zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu!

Sytuacja w ostatnich dniach jest nietypowa, ale zmusza nas do podjęcia radykalnych kroków, gdyż może być jeszcze gorzej. Nie możemy ryzykować zdrowia Waszego i Naszych Pracowników. 
Nie możemy też - jako naród - pozwolić sobie na „rozwiązanie włoskie” - Włosi zbagatelizowali problem, a skutki tego widać właśnie teraz. Bądźmy solidarni, zwalczmy zagrożenie w zarodku!

Z dniem 16 marca 2020 roku ZAMYKAMY salon „Aneta kreuje” do odwołania.
Uważamy, że jest to decyzja słuszna, profilaktyczna i dobra dla społeczeństwa.

Koronawirus fryzjer salon Łódź

Zostańcie Państwo w domach. Włosy, rzęsy, paznokcie mogą poczekać. Epidemia powinna zostać jak najszybciej wygaszona.

Wszystkie umówione wizyty są właśnie odwoływane. 
Do zobaczenia niebawem!

Prosimy o zrozumienie. Przepraszamy za możliwe utrudnienia.

Pokonajmy wirusa wspólnie!
#zostanwdomu #zostańwdomu #koronawirus #stayhome

Fryzjer i Salon Kosmetyczny Łódź "Aneta kreuje". Nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny w Łodzi.